Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: 1
Показано 1-10 з 10 повідомлень
10. yulia yakobson [yuliayakobson]   (09.01.2018 01:15)
Я працюю в дитячому садочку 8 років, маю 2 вищих освіти за спеціальностями "Вчитель англійської мови та зарубіжної літератури" та "Організатор дошкільної освіти. Практичний психолог" я б хотіла знайти вакансію у школі
Відповідь: На Ваше повідомлення щодо вакансії в школі Управління освіти інформує.
Відповідно до абз. 5 ч. 2 ст. 26 Закону України «Про загальну середню освіту» заступник керівника, педагогічні та інші працівники закладу загальної середньої освіти призначаються на посади та звільняються з посад керівником цього закладу. Іншими словами, всіх працівників школи, в тому числі і педагогічних працівників, приймає на роботу та звільняє з роботи директор закладу загальної середньої освіти. Дана норма почала діяти з 28 вересня 2017 року, коли набув чинності новий Закон України «Про освіту».
Враховуючи вищевказану норму, рекомендуємо Вам звернутися до директора будь-якого закладу загальної середньої освіти м.Ніжина (безпосередньо в закладі або через їх офіційний сайт щодо можливих вакансій педагогічних працівників).

9. yulia yakobson [yuliayakobson]   (09.01.2018 01:07) E-mail
добрий день! Скажіть будь-ласка як залишити резюме на  вакансію

8. Вареник Руслана [uliavarenik29]   (01.12.2017 18:40)
Скажіть будь-ласка як дізнатися про результати олімпиади з правознавсва 9 клас?
Відповідь: Доброго дня. В розділі "Олімпіади 2017-2018"

7. Ольга   (31.10.2017 15:21) E-mail
Доброго дня.
Моя дитина ходить до садочку, в середню групу, нас вихователі зобовязують купити зошити прописи по федієнку, для практичного заняття.
Мотивують це тим, що це обов'язково, що ж програма по який вони падають.
Моє питання, де можна ознайомитися з програмою для середньої групи,звісно якщо така є, і чи маємо право відмовитися.
Відповідь: Шановна пані Ольго!
Дошкільні заклади міста працюють за програмою «Українське дошкілля», рекомендованою Міністерством освіти і науки України (лист МОНУ від 23.05.2017р. №1/11-4988), з якою можна ознайомитися в дитячому садку або в Інтернеті, набравши текст «Програма «Українське дошкілля» -2017».
Дана програма не передбачає навчання письму в середній групі. Розділ «Підготовка руки до письма» передбачає розвиток кисті руки та пальців в різних видах діяльності дітей (ліплення, малювання, конструювання, ігри з мозаїкою, шнурування тощо).
Міністерством освіти і науки України схвалені та рекомендовані для використання в закладах дошкільної освіти ряд робочих зошитів для розвитку дітей від 4-х років, в тому числі й «Підготовка руки до письма. Робочий зошит для дітей від 4-ти років (серія «Дивосвіт»), авт. Федієнко В. В., але вони не є обов'язковими для використання. Тому Ви маєте повне право відмовитися від придбання даних зошитів і розвивати руки дитини у грі. Колективне рішення ви можете прийняти на групових батьківських зборах.
Методист Л.С.Василевська

6. Марина Д. [marinka061187]   (07.07.2016 16:25)
Доброго дня!
Прошу Вас вирішити питання щодо садочку №21, а саме: з травня 2016 року почали замикати на замок прохід до садочку зі сторони вул. Шевченко, мовляв на численні звернення управління освіти та задля безпеки дітей в антитерористичних діях. Зранку приводиш дитину ворота відчинені, а вже починаючи з 10 год. і до ранку вони зачинені. Я змушена іти в обхід де взагалі немає умов для проходу, ями дороги закидане величезним камінням, на велосипеді не можливо проїхати, часто бачиш, як чоловіки в стані алкогольного спяніння створюють туалет, розбиті бляшанки. Чому адміністрація садочку ввечері виходить через закритий прохід та і продукти харчування завозять цим вже входом, а з батьків просто знущаються?  Що робити в протипожежних умовах та і в умовах цих самих антитерористичних дій? Ще раз Прошу Вас поставитися до батьків та дітей з порозумінням, створивши такі умови які були з початку існування садочку. Заздалегідь вдячна.
Відповідь: Шановні батьки!

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 21 «Калинонька» був збудований у 1979 році. Центральний вхід до дитсадка розміщений зі сторони вул. Шевченка, буд96-а ( будівельний гуртожиток). Вхід, про який йде мова був збудований для в’їзду транспорту, що обслуговує ДНЗ. Якщо відкриті 2а входи, то це дає можливість стороннім людям використовувати територію садка скоротити свій шлях проходу або проїзду (велосипедами і, навіть, скутерами). Дуже часто сторонні особи викидають кульки зі сміттям. Все це, в першу чергу, стало причиною прийняття адміністрацією ДНЗ рішення про закриття воріт зі сторони Приватбанку. По друге, на виконання листів управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації, виконавчого комітету Ніжинської міської ради, наказу управління освіти Ніжинської міської ради, з метою недопущення на територію дитсадка та до приміщення закладу сторонніх осіб, які не причетні до навчального або робочого процесу і можуть становити потенційну загрозу, з метою активізації заходів протидії терористичним проявам та недопущення вчинення терористичних актів у дошкільному закладі, забезпечення здорових і безпечних умов повноцінного перебування дітей в ДНЗ, суворого дотримання правил охорони праці й безпеки життєдіяльності, недопущення недоліків у збереженні життя та здоров’я вихованців, поліпшення санітарно-гігієнічного стану території дошкільного навчального закладу (сторонні особи ламають дерева, руйнують ігрові комплекси, засмічують територію дитсадка), після 1000 вхід в дитсадок зі сторони вул. Шевченка в напрямку до ЗОШ I-III № 15 зачинений.
Дорога до центрального входу працівниками закладу «відремонтована» ( яма засипана щебнем). Вразі дощу відкривається і другий вхід.
Заздалегідь вдячні за розуміння даної проблеми.

5. Галина   (02.03.2016 11:10) E-mail
Добрий день!Моя дитина навчається в гімназіі 3 в 9 класі,Майже кожного дня в школі проходять опитування -чи не збирається дитина вступати до ліцею,розповідається як там погано,А дітей які ідуть в ліцей просто принижують,занижують оцінки,Таке відношення просто не допустиме!Діти кажуть:Не вступимо до ліцею,підемо в іншу школу,
Відповідь: Дякуємо за звернення. Ваша інформація прийнята до уваги!

4. Юлия   (21.11.2015 20:44) E-mail
Добриий вечір! Скажіть, будь-ласка, як додати своє резюме, щоб стати на чергу?
Відповідь: Доброго дня. Резюме Ви можете надіслати на електронну пошту управління освіти на rezume-osvita@ukr.net або прийти особисто.

3. Ионова Ирина [ionova6060]   (29.09.2015 08:29)
Доброго дня,моя дитина навчається в початкових класах школи 17,всі ми наближається свято, день вчителя і ми повині здати по 50 гр на подарункі с цих грошей будуть купуватися подарунки деректору,завучу,та вчителю,я не проти,але 50 гр на сьогоднішній день не малі гроші,більшість батьків теж не взмозі робити такі подарунки, але ні хто не хоче шоб це відпазилось на дітях,бо є факти поборів для закупівлі телевізорів компьютерів та моніторів,а дітей які не здавали гроші на все це просто виводять с класу щоб не дивились на проектор,це вже абсурд,не зрозумілі збори грошей на фонд класу та фонд школи 200 і 200 в тому році було 150 і 150 не дозволяють роздруковувати підручникі,в приказному порядку повині купляти,ми просимо вас прийняти міри ,чекаю від вас відповіді ,нехай щастить angry biggrin :D
Відповідь: Дякуємо за звернення. Ваша інформація прийнята до уваги!

2. Адмін   (01.10.2014 12:23) E-mail
Для Катерини

Доброго дня.

Щодо Вашого звернення на сайт Управління освіти є деякі питання:
- чи має Ваша дитина медичні протипоказання щодо харчування у школі?
- чи потребує дитина дієтичного харчування?

Для прискорення вирішення Вашого питання зверніться за тел. 7-16-93 до спеціаліста управління освіти Горбач Надії Василівни.

1. Катерина   (22.09.2014 20:56) E-mail
Доброго дня. Скажіть будь-ласка. Моя дитина навчається в школі 4 кл. Я не хочу, щоб дитина харчувалась в школі. Чи обов’язкове харчування для дітей. На підставі чого дирекція школи змушує харчуватись. Прошу вас дати відповідь на мої питання.

1-10

Ім`я *:
Email *:
WWW:
Код *: