Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: 1 2 »
Показано 1-15 з 18 повідомлень
18. Марина Овраменко [ovmarina735]   (01.10.2018 12:54)
Доброго дня! Прошу надати мені роз’яснення, щодо харчування дітей з особливими освітницькими потребами, а саме: доплата за сніданки, яку хочуть ввести чи повна оплата за обіди?
Заздалегідь вдячна, вдалого дня!
Відповідь: На Ваше звернення інформуємо, що безкоштовними сніданками забезпечуються діти з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах відповідно Постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 р. № 116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість». Обіди у закладах загальної середньої освіти надаються за кошти батьків.
Опитування батьків учнів 1-4 класів щодо доплати за сніданки проводиться за дорученням виконавчого комітету Ніжинської міської ради у зв’язку з метою вивчення спроможності батьків доплачувати за сніданки та для врахування результатів опитування при формуванні бюджету на 2019 рік.

17. Женя Кресан [kresanzhenuaaa]   (18.09.2018 16:16) E-mail
Добрий день. Я маю запитання.Хто повинен займатись ремонтом в школі, а саме в класах? В школі 7, батьківський комітет 6-Б класу вимагає гроші на ремонт стелі в аварійному стані. До цього батьки поставили нові вікна в класі, купили меблі. Чому школа не займається вирішенням такого роду запитань?!

16. Олена   (12.08.2018 13:55) E-mail
Доброго дня!
Коли цього річ Свято першого дзвоника? 1 чи 3 вересня?
Відповідь: Добрий день! Свято першого дзвоника відбудеться 03.09.2018 року.

15. Віта   (04.07.2018 15:41) E-mail
Добрий день.
Повідомте будь ласка Вашу електронну адресу.
Відповідь: Добрий день!
Електронна адреса Управління освіти: osvita-nizhyn@ukr.net . Також контакти є на нашому сайті.

14. Sergey-Oksana Moshko [mormolenko91]   (10.04.2018 14:08)
Доброго дня! Де можна знайти список вакансій по закладах освіти Ніжина? Чи можливо десь треба зареєструватись стосовно пошуку роботи вчителя?
Відповідь: На Ваше повідомлення щодо вакансій педагогічних працівників в закладах освіти м. Ніжина Управління освіти інформує.
Відповідно до положень Законів України «Про загальну середню освіту», « Про дошкільну освіту», « Про позашкільну освіту» педагогічних та інших працівників закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти призначають на посади та звільняють з посад керівники цих закладів.
Враховуючи вищезазначене , рекомендуємо Вам звернутися до директора будь-якого закладу освіти м. Ніжина (безпосередньо в заклад або через їх офіційний сайт щодо можливих вакансій педагогічних працівників).

13. Sergey-Oksana Moshko [mormolenko91]   (10.04.2018 13:59)
ДОБРОГО ДНЯ. МАЮ ОСВІТУ ВЧИТЕЛЯ ТА ВИХОВАТЕЛЯ. БАЖАЮ ПРАЦЮВАТИ З ДІТЬМИ! ЯК З ВАШОЮ ДОПОМОГОЮ ЗНАЙТИ РОБОТУ? МОЖЛИВО Є ЯКІСЬ ВАКАНСІЇ? ДЯКУЮ!
Відповідь: На Ваше повідомлення щодо вакансій педагогічних працівників в закладах дошкільної, загальної середньої освіти Управління освіти інформує.
Відповідно до положень Законів України «Про загальну середню освіту», « Про дошкільну освіту» педагогічних та інших працівників закладів загальної середньої, дошкільної освіти призначають на посади та звільняють з посад керівники цих закладів.
Враховуючи вищезазначене , рекомендуємо Вам звернутися до директора будь-якого закладу загальної середньої, дошкільної освіти м.Ніжина (безпосередньо в заклад або через їх офіційний сайт щодо можливих вакансій педагогічних працівників).

12. Виктория Шульга [dacenkoroman78]   (24.03.2018 20:43)
Здравствуйте, а можно заказать справку о доходах за последние полгода на имя Шульга Виктория Владимировна ,работала в садике N14 ,сейчас в декрете.
Відповідь: Доброго дня! Довідку про доходи можете отримати у секретаря відділу освіти за адресою м.Ніжин вул.Купецька, 13.

11. Оксана Крись [okrys]   (26.02.2018 15:09)
Доброго дня. Хочу відновити втрачений атестат. Але для подачі оголошення у ЗМІ про недійсність втраченого атестата потрібно його серія та номер. Підскажіть, що робити, якщо серію та номер не пам'ятаємо... Де та як можна дізнатися ці дані? Дякую.
Відповідь: Дані документів про освіту (серія та номер) зазначений у книгах обліку і видачі атестатів та додатків до атестатів про повну загальну середню освіту. Тому, необхідно звернутися до директора закладу в якому Ви навчалися за потрібними даними.

10. yulia yakobson [yuliayakobson]   (09.01.2018 01:15)
Я працюю в дитячому садочку 8 років, маю 2 вищих освіти за спеціальностями "Вчитель англійської мови та зарубіжної літератури" та "Організатор дошкільної освіти. Практичний психолог" я б хотіла знайти вакансію у школі
Відповідь: На Ваше повідомлення щодо вакансії в школі Управління освіти інформує.
Відповідно до абз. 5 ч. 2 ст. 26 Закону України «Про загальну середню освіту» заступник керівника, педагогічні та інші працівники закладу загальної середньої освіти призначаються на посади та звільняються з посад керівником цього закладу. Іншими словами, всіх працівників школи, в тому числі і педагогічних працівників, приймає на роботу та звільняє з роботи директор закладу загальної середньої освіти. Дана норма почала діяти з 28 вересня 2017 року, коли набув чинності новий Закон України «Про освіту».
Враховуючи вищевказану норму, рекомендуємо Вам звернутися до директора будь-якого закладу загальної середньої освіти м.Ніжина (безпосередньо в закладі або через їх офіційний сайт щодо можливих вакансій педагогічних працівників).

9. yulia yakobson [yuliayakobson]   (09.01.2018 01:07) E-mail
добрий день! Скажіть будь-ласка як залишити резюме на  вакансію

8. Вареник Руслана [uliavarenik29]   (01.12.2017 18:40)
Скажіть будь-ласка як дізнатися про результати олімпиади з правознавсва 9 клас?
Відповідь: Доброго дня. В розділі "Олімпіади 2017-2018"

7. Ольга   (31.10.2017 15:21) E-mail
Доброго дня.
Моя дитина ходить до садочку, в середню групу, нас вихователі зобовязують купити зошити прописи по федієнку, для практичного заняття.
Мотивують це тим, що це обов'язково, що ж програма по який вони падають.
Моє питання, де можна ознайомитися з програмою для середньої групи,звісно якщо така є, і чи маємо право відмовитися.
Відповідь: Шановна пані Ольго!
Дошкільні заклади міста працюють за програмою «Українське дошкілля», рекомендованою Міністерством освіти і науки України (лист МОНУ від 23.05.2017р. №1/11-4988), з якою можна ознайомитися в дитячому садку або в Інтернеті, набравши текст «Програма «Українське дошкілля» -2017».
Дана програма не передбачає навчання письму в середній групі. Розділ «Підготовка руки до письма» передбачає розвиток кисті руки та пальців в різних видах діяльності дітей (ліплення, малювання, конструювання, ігри з мозаїкою, шнурування тощо).
Міністерством освіти і науки України схвалені та рекомендовані для використання в закладах дошкільної освіти ряд робочих зошитів для розвитку дітей від 4-х років, в тому числі й «Підготовка руки до письма. Робочий зошит для дітей від 4-ти років (серія «Дивосвіт»), авт. Федієнко В. В., але вони не є обов'язковими для використання. Тому Ви маєте повне право відмовитися від придбання даних зошитів і розвивати руки дитини у грі. Колективне рішення ви можете прийняти на групових батьківських зборах.
Методист Л.С.Василевська

6. Марина Д. [marinka061187]   (07.07.2016 16:25)
Доброго дня!
Прошу Вас вирішити питання щодо садочку №21, а саме: з травня 2016 року почали замикати на замок прохід до садочку зі сторони вул. Шевченко, мовляв на численні звернення управління освіти та задля безпеки дітей в антитерористичних діях. Зранку приводиш дитину ворота відчинені, а вже починаючи з 10 год. і до ранку вони зачинені. Я змушена іти в обхід де взагалі немає умов для проходу, ями дороги закидане величезним камінням, на велосипеді не можливо проїхати, часто бачиш, як чоловіки в стані алкогольного спяніння створюють туалет, розбиті бляшанки. Чому адміністрація садочку ввечері виходить через закритий прохід та і продукти харчування завозять цим вже входом, а з батьків просто знущаються?  Що робити в протипожежних умовах та і в умовах цих самих антитерористичних дій? Ще раз Прошу Вас поставитися до батьків та дітей з порозумінням, створивши такі умови які були з початку існування садочку. Заздалегідь вдячна.
Відповідь: Шановні батьки!

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 21 «Калинонька» був збудований у 1979 році. Центральний вхід до дитсадка розміщений зі сторони вул. Шевченка, буд96-а ( будівельний гуртожиток). Вхід, про який йде мова був збудований для в’їзду транспорту, що обслуговує ДНЗ. Якщо відкриті 2а входи, то це дає можливість стороннім людям використовувати територію садка скоротити свій шлях проходу або проїзду (велосипедами і, навіть, скутерами). Дуже часто сторонні особи викидають кульки зі сміттям. Все це, в першу чергу, стало причиною прийняття адміністрацією ДНЗ рішення про закриття воріт зі сторони Приватбанку. По друге, на виконання листів управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації, виконавчого комітету Ніжинської міської ради, наказу управління освіти Ніжинської міської ради, з метою недопущення на територію дитсадка та до приміщення закладу сторонніх осіб, які не причетні до навчального або робочого процесу і можуть становити потенційну загрозу, з метою активізації заходів протидії терористичним проявам та недопущення вчинення терористичних актів у дошкільному закладі, забезпечення здорових і безпечних умов повноцінного перебування дітей в ДНЗ, суворого дотримання правил охорони праці й безпеки життєдіяльності, недопущення недоліків у збереженні життя та здоров’я вихованців, поліпшення санітарно-гігієнічного стану території дошкільного навчального закладу (сторонні особи ламають дерева, руйнують ігрові комплекси, засмічують територію дитсадка), після 1000 вхід в дитсадок зі сторони вул. Шевченка в напрямку до ЗОШ I-III № 15 зачинений.
Дорога до центрального входу працівниками закладу «відремонтована» ( яма засипана щебнем). Вразі дощу відкривається і другий вхід.
Заздалегідь вдячні за розуміння даної проблеми.

5. Галина   (02.03.2016 11:10) E-mail
Добрий день!Моя дитина навчається в гімназіі 3 в 9 класі,Майже кожного дня в школі проходять опитування -чи не збирається дитина вступати до ліцею,розповідається як там погано,А дітей які ідуть в ліцей просто принижують,занижують оцінки,Таке відношення просто не допустиме!Діти кажуть:Не вступимо до ліцею,підемо в іншу школу,
Відповідь: Дякуємо за звернення. Ваша інформація прийнята до уваги!

4. Юлия   (21.11.2015 20:44) E-mail
Добриий вечір! Скажіть, будь-ласка, як додати своє резюме, щоб стати на чергу?
Відповідь: Доброго дня. Резюме Ви можете надіслати на електронну пошту управління освіти на rezume-osvita@ukr.net або прийти особисто.

1-15 16-18

Ім`я *:
Email *:
WWW:
Усі смайли
Код *: